Povaleč na Facebooku Povaleč na Twitteru Povaleč na Instagramu Povaleč na Nyxu

Kontakty

PRODUKCE FESTIVALU

Kapely a jiné nabídky vystoupení směřujte na maily dramaturgického týmu, který najdete níže!


Eliška Hůlová | eliska@povalec.cz | 773 460 578
Emma Kotasová | emma@povalec.cz | 775 109 298
František Špinka | franta@povalec.cz | 775 987 846

BRIGÁDNÍCI

brigadnici@povalec.cz

AKREDITACE & PRESS

press@povalec.cz

DRAMATURGIE

František Špinka | franta@povalec.cz | 775 987 846
Rozka Hájková | rozka@povalec.cz | 733 277 508

KAPELY

kapely@povalec.cz

DJs

djs@povalec.cz

Doprovodný program / Zahrada

zahrada@povalec.cz
Rachel Pojarová | 773 124 559
Anežka Libánská | 739 746 155

Divadla

divadlo@povalec.cz
Ondra Kulhavý | 737 517 582

BARY & STÁNKY

Dominik Anýž | domous@povalec.cz | 603 202 461
Tomáš Brzoň | gandi@povalec.cz | 731 474 415
Martin Rokyta | martin@povalec.cz | 603 969 290

STÁNKY

stanky@povalec.cz
Zuzana Zachová | 605 052 166

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

Vojtěch Talacko | vojta@povalec.cz | 606 897 849
Barbora Mrázová | barbora@povalec.cz | 737 533 619
Natálie Oweyssi | natalie@povalec.cz | 608 420 427
Jakub Rataj | zbuba@povalec.cz | 722 085 415

PR & GRAFIKA

Rozka Hájková | rozka@povalec.cz | 733 277 508