Povaleč na Facebooku Povaleč na Twitteru Povaleč na Instagramu Povaleč na Nyxu

Užitečné informace

Vstup do areálu v roce 2023

Povaleč je festival bez plotů a s doporučeným vstupným. Vstup do areálu festivalu tedy není zdarma, ale výši vstupného necháváme na vás. Na všechny návštěvníky však apelujeme, aby přispěli alespoň minimální doporučenou částkou, která činí 800 korun. Vedle výdělku z barů je vstupné zásadní položkou v rozpočtu festivalu a Povaleč (tak jak ho známe a máme rádi) by bez něj nemohl existovat. Tato částka je za tři dny bohatého programu více než symbolická, k udržení festivalu ale nezbytná. Děkujeme tedy vám všem, že na provoz festivalu poctivě přispíváte!

Ti, kteří přispějí alespoň doporučenou částkou, obdrží také památeční textilní pásku a možnost si předobjednat své Povaleč tričko (více informací ZDE). Protože si vážíme vaší přízně, chceme vás za ni také náležitě odměnit. Když se rozhodnete přispět vyšší než minimální doporučenou částkou, čekají vás ke vstupenkám následující bonusy:

  • 1000 Kč a víc – drink zdarma a vstup na zámek zdarma
  • 1500 Kč a víc – 3 drinky zdarma, sprchy a vstup na zámek zdarma

Jako každý rok se i letos můžete stát králem či královnou Povalče. Zvláštní vstupenka za 3000 Kč zahrnuje speciální vyšperkovanou pásku, 3 pivenky, sprchy a vstup na zámek zdarma.

Vstupenky je možné zakoupit na místě, ale také v předprodeji, ZDE. Více informací k předprodeji a k možnosti předobjednat si merch ZDE.

Vstup do areálu je možný od čtvrtka až do neděle, a to nonstop. Můžete tedy v klidu přijet dříve a naopak odjet, až se do sytosti vyspíte.

 

Parkování na Povalči

Na Povalči se za stan neplatí. Platí se pouze a jen za parkování.

Parkoviště jsou letos dvě. Za standardní parkoviště u Áčka vybíráme 400 Kč. Z toho dostanete zpět 100 Kč, pokud při odjezdu vrátíte parkovací kartu a naplněný odpadkový pytel (buď na baru, u výjezdu nebo na parkovišti u akreditací). Stanování u aut je zde zakázáno jak z bezpečnostních, tak kapacitních důvodů.

Druhou možností je Parkcamp u Céčka, na kterém je možné stanovat přímo u svého auta. Cena je 400 Kč – znovu včetně vratné zálohy 100 Kč za pytel.

Ceny parkování

  • 400 Kč za auto* - cena za parkování a stanování v Parkcampu u Céčka
  • 400 Kč za auto* - cena za parkování na parkovišti u Áčka

  • * ceny jsou včetně vratné zálohy 100 Kč za odpadkové pytle, které obdržíte při příjezdu.