Povaleč na Facebooku Povaleč na Twitteru Povaleč na Instagramu Povaleč na Nyxu

Užitečné informace

Vstup do areálu v roce 2022

Díky příznivé epidemické situaci se letos Povaleč může navrátit do svých starých kolejí, tzn. areál bez plotů a doporučené vstupné, jako tomu bylo od 1. do 14. ročníku.

Vstup do areálu festivalu není zdarma, ale výši vstupného necháváme na vás. Na všechny návštěvníky však apelujeme, aby přispěli alespoň minimální doporučenou částkou, která činí 550 korun. Vedle výdělku z barů je vstupné zásadní položkou v rozpočtu festivalu a Povaleč (tak jak ho známe a máme rádi) by bez něj nemohl existovat. Tato částka je za tři dny bohatého programu více než symbolická, k udržení festivalu ale nezbytná. Děkujeme tedy vám všem, že na provoz festivalu poctivě přispíváte!

Protože si vážíme vaší přízně, chceme vás za ni také náležitě odměnit.
Když se rozhodnete přispět vyšší než minimální doporučenou částkou, čekají vás ke vstupenkám následující bonusy:

  • 800 Kč a víc – památeční textilní páska, 2 drinky a vstup na zámek zdarma
  • 1200 Kč a víc – památeční textilní páska, 4 drinky, sprchy a vstup na zámek zdarma

Vstupenky bude možné zakoupit na místě i v online předprodeji, který spustíme v průběhu června. (O termínu spuštění předprodeje bude včas informovat zde na webu i na sociálních sítích.)

Vstup do areálu je možný od čtvrtka až do neděle, a to nonstop. Můžete tedy v klidu přijet dříve a naopak odjet, až se do sytosti vyspíte

 

Parkování na Povalči

Na Povalči se za stan neplatí. Platí se pouze a jen za parkování.

Parkoviště jsou letos dvě. Za standardní parkoviště u Áčka vybíráme 300 Kč. Z toho dostanete zpět 50 Kč, pokud při odjezdu vrátíte parkovací kartu a naplněný odpadkový pytel (buď na baru, u výjezdu nebo na parkovišti u akreditací). Stanování u aut je zde zakázáno jak z bezpečnostních, tak kapacitních důvodů.

Druhou možností je Parkcamp u Céčka, na kterém je možné stanovat přímo u svého auta. Cena je 300 Kč – znovu včetně vratné zálohy 50 Kč za pytel.

Ceny parkování

  • 300 Kč za auto* - cena za parkování a stanování v Parkcampu u Céčka
  • 300 Kč za auto* - cena za parkování na parkovišti

  • * ceny jsou včetně vratné zálohy 50 Kč za odpadkové pytle, které obdržíte při příjezdu.