Povaleč na Facebooku Povaleč na Twitteru Povaleč na Instagramu Povaleč na Nyxu

Užitečné informace

Vstup do areálu v roce 2021

Vstup do areálu festivalu fungoval po celou historii jeho konání na bázi doporučeného finančního příspěvku. Jsme vám vděční za veškerou podporu, díky které jsme mohli Povaleč po celých předchozích 14 ročníků realizovat a posouvat dál.

Ačkoliv bychom v této tradici rádi pokračovali a nikdy jsme nebyli nakloněni představě oploceného areálu a pevně stanoveného vstupného, současná epidemická situace a omezení s ní spojená nám neumožňují nic jiného, než se těmto změnám přizpůsobit.

Letošní Povaleč tedy bude v tomto ohledu jiný, ale pevně věříme a děláme maximum pro to, aby se to nepodepsalo na vašem zážitku z něj. Zásadní změnou bude oplocení celého areálu, a to s kapacitou 4 000 návštěvníků.

Předprodej vstupenek

Velkou novinkou s tím nevyhnutelně spojenou je předprodej vstupenek. Ano, je to tak, vstupenky na Povaleč se budou prodávat předem a z důvodu omezené kapacity je to jediná možnost - to znamená, že nebude možné zaplacení vstupu na místě tak, jak bývalo zvykem.

Předprodej vstupenek spustíme v polovině června a bude probíhat v několika vlnách, na které vás vždy předem upozorníme.

Cena vstupného

Jelikož jsou s novými opatřeními spojeny zvýšené náklady a my vám chceme nabídnout stejně kvalitní program jako v předchozích letech, byli jsme nuceni (ač velmi neradi) stanovit výši minimálního vstupného na 550 Kč. Navazujeme však na původní systém odlišných pásek se vstupným v různé výši, které vám opět nabídnou i nějaké bonusy za příspěvek nad rámec základního vstupného. Kromě základní vstupenky si tak budete moct zvolit vstupenku za 850 Kč či mecenášskou vstupenku za 1500. Budou sprchy, pivenky a možná i kolo štěstí!

 

Parkování na Povalči

Na Povalči se za stan neplatí. Platí se pouze a jen za parkování.

Parkoviště jsou letos dvě. Za standardní parkoviště u Áčka vybíráme 300 Kč. Z toho dostanete zpět 50 Kč, pokud při odjezdu vrátíte parkovací kartu a naplněný odpadkový pytel (buď na baru, u výjezdu nebo na parkovišti u akreditací). Stanování u aut je zde zakázáno jak z bezpečnostních, tak kapacitních důvodů.

Druhou možností je Parkcamp u Céčka, na kterém je možné stanovat přímo u svého auta. Cena je 300 Kč – znovu včetně vratné zálohy 50 Kč za pytel.

Ceny parkování

  • 300 Kč za auto* - cena za parkování a stanování v Parkcampu u Céčka
  • 300 Kč za auto* - cena za parkování na parkovišti

  • * ceny jsou včetně vratné zálohy 50 Kč za odpadkové pytle, které obdržíte při příjezdu.