Povaleč na Facebooku Povaleč na Twitteru Povaleč na Instagramu Povaleč na Nyxu

Předprodej vstupenek a merche

16. 06. 2022

Kup si lístek v předprodeji a k tomu rovnou povalečský triko, ať ti ho na infostánku nikdo nevyfoukne! Nechybí ani klasický #pivozdarma

Jak jsme už avizovali, letos bude Povaleč zase jako dřív - bez plotů a s doporučeným vstupným. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji ZDE. A jestli se ptáte, proč byste to dělali, když se dá zaplatit až u vstupu na festival, tak jsme připravený - čtěte dál!


Výhodou předprodeje je totiž jedinečná možnost objednat si předem vlastní Povaleč tričko a také získat ještě bonusovou pivenku.*


VSTUPENKY Budeme se opakovat, všichni to už nejspíš znáte, ale pro pořádek ještě jednou: vstup na Povaleč není zdarma, výši vstupného ale tradičně necháváme na vás. Základní doporučené vstupné je 550 Kč. A protože si vážíme vaší přízně, chceme vás za ni také odměnit. Když se rozhodnete přispět vyšší než minimální doporučenou částkou, čekají vás ke vstupenkám následující bonusy:


Když zaplatíte 800 Kč a víc, získáte památeční textilní pásku, 2 pivenky a vstup na zámek zdarma +1 bonusovou pivenku v předprodeji.


Pokud přispějete 1200 Kč a víc, dostanete památeční textilní pásku, 4 pivenky, sprchy a vstup na zámek zdarma +1 bonusovou pivenku v předprodeji.


Jako každý rok se i letos můžete stát králem či královnou Povalče. Zvláštní vstupenka za 2000 Kč zahrnuje speciální vyšperkovanou pásku, 4 pivenky, sprchy a vstup na zámek zdarma +1 předprodejovou pivenku.


*Předprodejové bonusy se vztahují pouze k nákupu vstupenek za 800 Kč a více. Možnost objednávky triček je časově omezena (viz níže).


PŘEDPRODEJ POVALEČ TRIČEK
Aby toho nebylo málo, rozhodli jsme se letos, že vám dáme šanci objednat si trička dopředu. Minulý rok se po nich zaprášilo a spousta z vás tak skončila smutná bez nový garderóby a to už bychom znovu nechtěli. Nyní máte jedinečnou a (pozor) časově omezenou příležitost si tričko předobjednat právě TADY. Stačí si zakliknout vybranou vstupenku + Povaleč tričko (tato možnost je v předprodeji uvedena jako zvláštní typ vstupenky).


Své nové Povaleč tričko si můžete vybrat z těchto dvou variant potisku. (A nebojte, tohle je pouze náhled grafických motivů, k dispozici budou různé barvy a střihy.) V rámci našich snah o větší udržitelnost bude všechen letošní textil z certifikované biobavlny.


Pro větší detail klikněte na obrázek.


T-Shirt-Mockup-01-komplet


T-Shirt-Mockup-02-kompletAbychom stihli vaše trička včas vyrobit, bude možnost jejich objednání časově omezena, a to do neděle 3.7. Poté vám zašleme objednávkový formulář, prostřednictvím kterého si budete moci vybrat jeden z motivů, velikost, střih a barvu vašeho Povaleč trička. Objednávkový formulář bude možné vyplnit do neděle 10.7. Pokud objednávkový formulář včas nevyplníte, své tričko si i tak budete moci vybrat během festivalu na infostánku. Nemůžeme vám však v takovém případě garantovat dostupnost vámi vysněných kousků. Tak co? Už víte, který bude to vaše?