Povaleč na Facebooku Povaleč na Twitteru Povaleč na Instagramu Povaleč na Nyxu

Kde si odpočinout? V zahradě!

24. 07. 2019

Zámecká zahrada je tradiční útočiště pro lidi s kocovinou nebo pro ty, kdo si chtějí na chvíli odpočinout od davu pod stagí a v klidu si lehnout do trávy. Ale i letos ji čeká několik novinek.

 

První z nich je nádherný zahradní bar, v němž si můžeš dát kromě ranního vyprošťováka (aka skvělé kafe od Kaldi) i trochu osvěžujícího nealka .A nebo si půjčit sportovní vybavení a jít si něco zahrát... třeba badminton.

 

Další novinkou je Deziluze chillout zone, která lokací i nabídkou programu nahradí stan Zvedni Zadek. Tady budou probíhat přednášky ze všech možných tematických okruhů - od práce s lidmi žijícími na okraji společnosti, přes virtuální realitu až k moderní výuce fyziky. A taky si tady můžeš půjčit Člověče nezlob se. Nebo karty.

 

V blízkosti letohrádku se letos můžeš zaposlouchat do melodií vážné hudby v podání hudebního spolku Vážný zájem.

 

Části doprovodného programu budou i letos roztroušeny po celé zámecké zahradě, velkou většinu tvůrčích a vyráběcích dílen a workshopů najdeš v nově vzniklém kreativním koutku, kde se zabaví všichni bez rozdílu věku. Programu pro děti tam bude dostatek.

 

I nabídka workshopů se letos rozrostla o několik nových - za zmínku určitě stojí napíklad drumcircle, kde se můžeš pokusit naladit na společný rytmus se svým okolím pod vedením velmi nadaného bubeníka, nebo šimrárna (nechte se překvapit!).

 

A jako již několik let, o hudební doprovod tohohle zahradního hemžení se bude starat BuskerStage, tak až budeš procházet kolem, přihoď tam hudebníkům něco do klobouku, budou rádi.

 

Každopádě přijď do zahrady a ať už tě baví cokoliv, něco si tam vybereš! :)

 

Komentáře: