Povaleč na Facebooku Povaleč na Twitteru Povaleč na Instagramu Povaleč na Nyxu

Přijde i kouzelník! aneb program v zahradě

28. 07. 2018

Tak letos bude zahrade o něco lepší! Náš loňský tuning - Busker stage a autorská čtení pro úspěchy opakujeme. Písničkáři, poetové a lyrici, ale i slam-poetři se postarají o vaše harmonické střízlivění. Navíc jsme vám přidali kouzelnické show! Dopoledne nebude chybět oblíbená jóga na mnoho způsobů. Pro ty odvážnější Meetina chystá workshop arteterapie. Náš kouzelník Paul Merild vás nechá nahlédnout do zákulisí kouzelnického stolku! V dílnách budete moct zdokonalovat svou zručnost v šití, vyrábění tetovacích strojků či deodorantů nebo Vás DRAWetc naučí základy figurální malby.


Ti otrlejší z vás mohou absolvovat přednášku o japonské umělecké bondáži Shibari s následujícím workshopem na zámku. Povaleč je také obecně známý svou žánrovou mnohotvárností. Jak na všechny tyto styly tancovat? Letošní novinkou jsou Tančírny na boso, kde okusíte základy The Limping Unicorn dance, Hoop dance (tanec s obručí) nebo třeba Lindy-hopu (neboli swingu).

A Rádi byste se dozvěděli něco víc o místě, kde se Povaleč koná? Přijďte v pátek nebo sobotu k morovému sloupu před kostelem (u vstupu do Zámecké zahrady) kde na vás bude čekat odborný průvodce Valčí (kapacita je omezena!).


Průběžne budou v zahradě probíhat workshopy žonglování, chůze na slackline, mandaly či knižní vazby. Dále mezi stromy naše klubovnická banda ráda zkrotí vaše hára - stříhání pro úspěch opakujeme. U stánku Drop-in si můžete pro jistotu změřit dech po noční jízdě před ranní jízdou a po cestě se dozvíte novinky ze světa Amnesty international.


Naší čerstvou novinkou je Fresh bar & Chill-out zóna, kde můžete oddechnout od náročného festivalového života se sklenkou šťavnatého džusu. Fandové aktivnějšího odpočinku si zde mohou půjčit sportovní propriety na volejbal, nohejbal, badminton či frisbee a pokořit své soupeře na přilehlých hřištích. Zde se také budou konat zápasy o něco atypičtějších sportů jako jsou Famfrpál, DiscGolf a Lezení na basy od piv. Zároveň se ale dočkáte i klasické a oblíbené hry - Jára pro vás chystá Turnaj ve hře na babu!

Tak 'sí ja' příští víkend!


Komentáře: